--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

גמר גביע הליגה: מנצ'סטר סיטי - ארסנל

גמר גביע הליגה האנגלית בכדורגל 2018 יתקיים ב -25 בפברואר 2018, באצטדיון וומבלי בלונדון. ההגרלה לסבב המשחקים הראשונים נעשתה בבנגקוק, שם יושבת חברת קאראבו- נותנת החסות הראשית של הטורניר. בשנה שעברה הייתה זו מנצ'סטר יונייטד שזכתה בגביע גביע קאראבו (שם הטורניר משתנה לפי שם נותנת החסות), עת גברה על סאות'המפטון בגמר, מי תהיה הזוכה הגדולה השנה? רוצים לדעת לפני כולם? רכשו עכשיו כרטיסים לגמר גביע הליגה האנגלית ב- Livetickets, והבטיחו את מקומכם על הדשא!

יום ראשון, 25 פברואר 2018 16:30
וומבלי
לונדון, לונדון
הצג במפה
*
תמונת האיצטדיון/אולם הינה להמחשה בלבד
*
תמונת האיצטדיון/אולם הינה להמחשה בלבד
נכון לכרגע סיימנו את מלאי הכרטיסים לאירוע זה, אך במרבית המקרים נוכל להציע כרטיסים נוספים. לשם כך נבקשך למלא את הפרטים הבאים ונציג מטעמנו ייצור עימך קשר בהקדם.
אחריות מלאה לכל הזמנה!!!
אספקת הכרטיסים מובטחת
שירות לקוחות 7 ימים בשבוע
מיקום המושבים מובטח
החזר מלא לארוע שבוטל

חשוב לדעת!

ישיבה בקבוצות – נוכל להבטיח ישיבה בקבוצות של 2 (זוגות) אך במקרים רבים נוכל להתחייב לקבוצות של 3 ומעלה בתיאום מראש עם מחלקת ההזמנות.
מחירי הכרטיסים – לייב טיקטס פועלת בשוק הכרטיסים המשני ולכן הכרטיסים המוצעים באתר הינם מעל מחירם הנקוב ונקבעים בהתאם למחירי הספקים והביקושים לכל אירוע.
תאריכי האירועים – עשויים להשתנות. יש לעקוב אחרי עידכוני תאריכים מעת לעת, במיוחד במשחקי כדורגל באירופה.
הזמנות הינן סופיות – הזמנות אינן ניתנות לביטול. במקרה שלקוח מעונין לבטל כרטיסים שנרכשו, מחלקת הזמנות של לייב טיקטס תציע את כרטיסיו ללקוחות אחרים. זיכוי חלקי יוצע במידה והכרטיסים אכן נמכרו.

100% אחריות מלאה לכל הזמנה!!!