--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

פסטיבל רוק ורכטר

דמיינו שמש, מרחבים פתוחים, מערכות סאונד אימתניות, הופעות של כל הכוכבים הגדולים והאהובים, אלפי אנשים, מאות מסיבות, בירה בלגית טובה וכיף טהור! כל זה נמצא במרחק 4 שעות טיסה מכאן – בורכטר שבבלגיה. מדובר על אחד מפסטיבלי הרוק הפופולריים ביותר באירופה, בו, במשך 3 ימים ולילות, הופכת העיר הקטנה למוקד עלייה לרגל לאמנים ולמעריצים, מקום בו תוכלו לחוות חוויה שאין דומה לה, ולהיות מוקפים בשמש, מוזיקה והמון אהבה. רכשו עכשיו כרטיסים לפסטיבל רוק ורכטר ותתחילו להתרגש!

יום חמישי, 30 יוני 2022 11:00
30 ביוני - 3 ביולי 2022
*
תמונת האיצטדיון/אולם הינה להמחשה בלבד
*
תמונת האיצטדיון/אולם הינה להמחשה בלבד
נכון לכרגע סיימנו את מלאי הכרטיסים לאירוע זה, אך במרבית המקרים נוכל להציע כרטיסים נוספים. לשם כך נבקשך למלא את הפרטים הבאים ונציג מטעמנו ייצור עימך קשר בהקדם.
אחריות מלאה לכל הזמנה!!!
אספקת הכרטיסים מובטחת
שירות לקוחות 7 ימים בשבוע
מיקום המושבים מובטח

חשוב לדעת!

ישיבה בקבוצות – נוכל להבטיח ישיבה בקבוצות של 2 (זוגות) אך במקרים רבים נוכל להתחייב לקבוצות של 3 ומעלה בתיאום מראש עם מחלקת ההזמנות.
מחירי הכרטיסים – לייב טיקטס פועלת בשוק הכרטיסים המשני ולכן הכרטיסים המוצעים באתר הינם מעל מחירם הנקוב ונקבעים בהתאם למחירי הספקים והביקושים לכל אירוע.
תאריכי האירועים – עשויים להשתנות. יש לעקוב אחרי עידכוני תאריכים מעת לעת, במיוחד במשחקי כדורגל באירופה.
הזמנות הינן סופיות – הזמנות אינן ניתנות לביטול. במקרה שלקוח מעונין לבטל כרטיסים שנרכשו, מחלקת הזמנות של לייב טיקטס תציע את כרטיסיו ללקוחות אחרים. זיכוי חלקי יוצע במידה והכרטיסים אכן נמכרו.

100% אחריות מלאה לכל הזמנה!!!