--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

2017 חבילות לטומורולנד

2017 חבילות לטומורולנד
העיר בום ממוקמת לה בנינוחות בין שתי הערים הגדולות והמוכרות יותר של בלגיה - בריסל הבירה ואנטוורפן הפחות ממסדית. סביר מאד להניח שלא הייתם שומעים מעולם על עיר זאת, בה השפה הרשמית היא פלמית ומניין האוכלוסייה לא עולה על 20,000 תושבים, אילולא היה מתקיים בה כל קיץ (החל משנת 2005) אחד מפסטיבלי המוזיקה האלקטרונית הגדולים ביותר בעולם - פסטיבל טומורולנד, המושך לעיר הקטנה והשלווה הזו למעלה מ- 180,000 קלאברים מרחבי העולם לשבוע של חגיגה אלקטרונית בלתי נשכחת.

הפסטיבל אמנם התחיל את דרכו כפסטיבל מקומי וקטן , אך מהר מאד הפך למפלצת דאנס שאיננה ניתנת לעצירה - כל שנה מופיעים בו יותר ויותר אמנים, נפתחות יותר במות, מגיעים יותר אנשים וההשקעה בתפאורה הולכת וגדלה, עד שהיא עוטפת את כל החוויה לכדי אגדה אחת קסומה ומטריפה. בין האמנים שהשתתפו בטירוף הזה ניתן למצוא את דיוויד גואטה, דאדה לייף, סווידיש האוס מאפיה, דימטרי וגאס, אביצ'י, טייסטו, אפרוג'ק, קרל קוס, פול ואן דייק, פאטבוי סלים ועוד שמות רבים מעולם הדאנס המסחרי.

ומה מחכה השנה לבאי פסטיבל טומורולנד? נכון לכתיבת שורות אלו תוכלו לרקוד לצליליהם של: אריק פריידס, קארל קוקס, אקסוול ואינגרוסו, טייסטו, פרי קורסטן, ארט דפרטמנט, מרטין סולביג, דה מאג'יסיאן, מארק נייט - ועוד היד נטויה. זו בהחלט הזדמנות לצאת לחוויה מוזיקלית תרבותית בקצב מהיר! ואם אתם כבר באזור, מדוע לא לשלב את פסטיבל טומורולנד עם ביקור קצת יותר מעמיק בבלגיה? במרחק נסיעה קצר תוכלו להגיע, כאמור, לבריסל ולאנטוורפן וליהנות ממה שיש לשתי ערים מקסימות אלו להציע: מבנים מרשימים, כיכרות עתיקות, אוכל מעולה, שוקולדים, אמנות, בתי קפה ואווירה אירופית קלאסית. בלייבטיקסט נוכל לבנות לכם חבילות לטומורולנד הכוללות את כל מה שתרצו: כרטיסי טיסות, כרטיסים לטומורלונד כמובן, מלונות, סיורים וכו' - כל מה שנותר לכם לעשות זה לחלום בגדול וליצור עימנו קשר - חבילות לטומורולנד עכשיו במחירים מעולים ב- Livetickets!