--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

טומורולנד

טומורולנד
Tomorrowland - טומורולנד, הוא אחד מפסטיבלי המוזיקה האלקטרונית הגדול ביותר בעולם, אם לא הגדול ביותר. הפסטיבל שנערך בפעם הראשונה ב-2005 התרחב לאחרונה ויתפרש כעת על פני שני סופי שבוע. בסופי השבוע של ה-20-22 ליולי ו-27-29 ליולי, יתארחו חלק מהדי-ג'ייז והמפיקים הגדולים ביותר בעולם בפסטיבל שייערך בבום, בלגיה. הפסטיבל, שידוע במכירות הכרטיסים המהירות שלו (ב-2016 נמכרו כל הכרטיסים לפסטיבל במהלך 40 דקות), צפוי להימכר בזריזות גם השנה, למרות ההרחבה המדוברת. על הנרשמים לשים לב לתאריכי טרום-ההרשמה שנפתחים ב-10 בינואר, אם הם מקווים לזכות בהזדמנות לרכוש כרטיסים לטומורולנד. 

בשנה שעברה (2017), הגיעו לבום, בלגיה כ-180,000 מבקרים שביקשו ליהנות ולחגוג ללא גבולות במהדורה ה-13 של הפסטיבל המדובר. הפסטיבל מצליח לייצר עולם פנטזיה שקשה לפספס. הכל, החל מהתפאורה ועד הקליפים המוקרנים לפני עליית המופעים שמספרים על אוטופיה ואחדות, נראה כמתאים לסט של סרט, יותר מאשר לפסטיבל מוזיקה. ב-2016 עוצבה הבמה המרכזית באווירת "עץ החיים" והיער הקסום, וגם השנה מצפה לבאי הפסטיבל הפתעה עוצרת נשימה. מלבד התפאורה המרהיבה, אסור לשכוח את הכישרונות הגדולים שמגיעים לפסטיבל ומכתיבים את הקצב לסופי השבוע האופוריים האלו. בשנה שעברה היו אלה אריק פריידס, קארל קוקס, אקסוול ואינגרוסו, טייסטו, פרי קורסטן, ארט דפרטמנט, מרטין סולביג, דה מאג'יסיאן, מארק נייט, ועוד שהתייצבו באירוע והביאו איתם קצב, בס וערימות של אושר עבור האלפים שנאספו בבום.

שמות המופעים לשנת 2018 עדיין לא נסגרו באופן סופי אך בשביל 360,000 המבקרים הצפויים לבקר בפסטיבל שייערך השנה, אין ספק שגם הפעם יגיעו השמות הגדולים ביותר בעולם המוזיקה האלקטרונית. "אנשי המחר" כפי שקוראים לעצמם מארגני הפסטיבל, הם אנשים שנהנים מהחיים ואוהבים לחיות אותם עד לקצה, ללא הצורך בהקרבות מיותרות. בתור דור האחראי גם לדור המחר, ישנה פילוסופיה שלמה של כבוד בין באי הפסטיבל ובין אמא טבע. כבוד, בריאות, טבע, אחריות וחדשנות הם חמשת מעגלי האהבה של המחר, כשהלב הוא המעגל הפנימי, המייצג תשוקה, אהבה וכבוד. וכל זה בפטסיבל אחד! אז למה אתם מחכים? הזמנת כרטיסים לטומורולנד עכשיו ב- Livetickets.