--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

טומורולנד 2019 – כל מה שאתם צריכים לדעת

טומורולנד 2019 – כל מה שאתם צריכים לדעת
אם מוזיקה היא מה שעושה לכם את זה, ולצפות ב- DJs הטובים ביותר בעולם תמיד היה החלום שלכם, או אם הקטע שלכם הוא להשתתף בפסטיבלים משוגעים, אז הרי שפסטיבל טומורלונד שבבלגיה הוא המקום שבו אתם אמורים להיות ב- 19 ביולי 2019. מעצם היותו פסטיבל המוזיקה האלקטרונית הגדול והמשוגע ביותר בעולם, טומורלנד הוא חוויה אולטימטיבית שחובה לחוות לפחות פעם אחת בחיים. אבל האם התהייה "האם זהה באמת שווה את ההייפ?" היא הדבר היחיד שעצר אתכם עד עכשיו, אנחנו כאן כדי לעזור - החל מלהסביר לכם מזה זה בדיוק פסטיבל טומורלנד או כמה זה עולה ועד איך להסתדר עם לינה - הנה כל מה שאתם צריכים לדעת:
 
מה זה בדיוק טומורלנד?
מדובר בפסטיבל הכי גדול בעולם למוזיקה אלקטרונית, והוא מתרחש כל שנה בעיירה בום שבבלגיה. הפסטיבל לא רק שמאחד עשרות אלפי אוהבי מוזיקה מיותר מ- 200 מדינות תחת קורת גג אחת, אלא גם מקרב אותם. מרגע הקמתו בשנת 2005, טומורלנד דאג להביא את האמנים הטובים ביותר ולייצר אווירה מיוחדת ומכשפת, הכוללת גם עיצובי במה מרהיבים.

מתי ואיפה יערך טומורולנד 2019?
כמו בכל שנה, פסטיבל המוזיקה יתקיים בבום, בלגיה, במהלך שני סופי השבוע האחרונים של יולי שבו. הנושא של טומורלנד 2019 הוא " " The Book of Wisdom The Return. תאריכי הפסטיבל: 19-21 ביולי, ו-26-28 ביולי.
 
מה כל כך ייחודי לפסטיבל טומורלנד בלגיה?
• טומורלנד הוא פסטיבל מוזיקה יוצא דופן ויחיד במינו בעולם, בו מופיעים למעלה מ-1000 מהדיג'ייז והאמנים הטובים והמפורסמים ביותר בעולם. השנה, בין היתר, יופיעו שם דייויד גואטה, ריצ'י הוטין, ארמין ואן ביורין, דה צ'יינסמוקרס, קארל קוקס, סולומון, שארלוט דה וויט, טייל אוף אס, ועוד.
• הפסטיבל לא רק מטיף את המסר "חיו היום, אהבו מחר, התאחדו לנצח" לאוהבי המוזיקה על פני כדור הארץ, אלא גם מבטיח שהם מאמינים בו.
• מלבד מוזיקה מהממת ומספקת, הנפש ומספקת, טומורלנד גם מתגאה ב-15 עיצובי במה מרהיבים, ובמופעי זיקוקים עוצרי נשימה.
• מה עוד? הוא מביא יותר מאלפיים אנשים מ- 200 מדינות תחת קורת גג אחת, ומאחד את כולם עם קסם של שפה אחת בלבד - מוזיקה!

כמה עולים הכרטיסים ואיפה משיגים אותם?
זה לא סוד כי הכרטיסים עבור הפסטיבל האדיר הזה נמכרים במהירות הבזק וכי תוך כמה שעות הכל כבר סולד אאוט. אבל בדיוק בשביל זה אנחנו פה - נשארו מספר כרטיסים למכירה באתר שלנו, וזו ממש הזדמנות אחרונה לרכוש כרטיסים לטומורולנד, ולהבטיח את מקומכם באירוע המטורף של הקיץ!