--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

פסטיבל פרימוורה

פסטיבל פרימוורה
פסטיבל פרימוורה 2018 נשמע בתאוריה כמו פסטיבל טוב מדי בכדי להיות אמיתי. הרי איך שמות כמו ארקטיק מאנקיז, ליקה לי, ביורק, ניק קייב, לורד ועוד, יכולים לככב כולם בליין-אפ של פסטיבל המתרחש בעיר יפה כמו ברצלונה? מה שהחל כאירוע של יום אחד בשנת 2001, הפך לפסטיבל בן 4 ימים עם כ-300 הופעות שמארגנים מפיקי הפסטיבל. הודות להם, אלפי מעריצים מרחבי העולם מגיעים לפסטיבל פרימוורה לחגוג אושר צרוף ב-2018. רבים מהמבקרים טסים מרחבי העולם לפסטיבל האדיר וחוזרים עם חוויות בלתי נשכחות ואופוריה שנמשכת חודשים.

כמעט כל מי שמבקר בפסטיבל פרימוורה (Primavera Sound) הוא מעריץ מוזיקה מושבע, שמתרגש ללא גבולות למשמע שמות הלהקות והזמרים המופיעים על הבמות. עם כל כך הרבה יוצרים מוכשרים, קשה שלא לוותר או לפספס מופע אחד לטובת מופע סוחף אחר ולהרגיש תחושת זכות אדירה בידיעה שנכחתם בהופעות שכאלו. פסטיבל פרימוורה מתקיים בספרד ונשאר נאמן ללוקיישן: המארגנים דואגים לייצג כישרונות מקומיים בין ההופעות הבינלאומיות ובסופי השבוע, על מנת לייצג את התרבות המקומית והטרנדים במוזיקה הספרדית. החל מ-2016 התווספה גם במה חדשה שנקראת "Beach Club" ובה מוזמנים באי הפסטיבל למסע קצרצר באוויר הפתוח על גשר שמוביל לנמל סנט אנדראה, עליו הופיעו השמות הגדולים ביותר במוזיקה האלקטרונית.

לאלו מכם שזהו הביקור הראשון שלהם בברצלונה, מומלץ לנצל את הזמן בעיר הקסומה הזו כדי להספיק לבקר את מיטב האטרקציות שיש לה להציע. אחרי שרוויתם מההופעות המעולות ונרגעתם מאווירת הפסטיבל, צאו לסיבוב בעיר ובקרו בכנסיית המשפחה הקדושה (Sagrada Familia), בפארק גואל, ברובע הגותי או במזרקת הקסם בכיכר אספניה. חובבי הכדורגל שביניכם בטח ישמחו לבקר באצטדיון הבית של קבוצת ברצלונה, קמפ נואו. השנה, יתקיים פסטיבל פרימוורה החל מה-28 למאי ועד ה-3 ליוני, אז ייערכו חגיגות הנעילה הגדולות של הפסטיבל. מלבד האירועים המרכזיים בפסטיבל עצמו, השכונות המרכזית בברצלונה יתמלאו בהופעות חינמיות ופעילויות מגוונות למבקרים. בכל שנה נשמרים חלק משמות האמנים המרכזיים שיופיעו בפסטיבל בסוד, ורק  ברגעים האחרונים הם מפורסמים, כהפתעה מרגשת לאלו שכבר רכשו כרטיסים. רוצים להיות בין אלפי המאושרים? הזמינו עכשיו כרטיסים לפרימוורה וטוסו לחוויה מוזיקלית סוחפת עוד הקיץ!