--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

פסטיבל פרימוורה 2017 מתמסר למוזיקה אלקטרונית

פסטיבל פרימוורה 2017 מתמסר למוזיקה אלקטרונית
פסטיבל פרימוורה, הנערך כל שנה (החל משנת 2001) בברצלונה, הולך ומתמסר למוזיקה האלקטרונית, כשהשנה כבר יהיו 2 במות אלקטרוניות בהן יופיעו 62 מופעים: במה אחת תוקדש למופעי לייב והשנייה לדיג'ייז. במשך שלושת הימים העיקריים של האירוע (1-3 ביוני) יתרכזו על אמני הז'אנר תחת שם אחד - Primavera Bits - לחגיגה אלקטרונית אחת גדולה, במתחם טבעי המוקף בעצי דקל וקרוב לים. הליין אפ שמוקדש לתחום הביטים בפסטיבל פרימוורה, שמראש היה רחב ביותר, ממשיך להתמלא ועכשיו ייהנה גם מנוכחותו הזוהרת של אלקסיס טיילור - הסולן והקלידן של הרכב האלקטרו/האוס הוט צ'יפ (Hot Chip), אשף הטכנו וההאוס ג'ייקמאסטר, פיירמאונט עם הגרסה הכהה ונעימה למוזיקת דאנס, גאוני הרחבות הגדולות מארווין וגאי, איאן פולי שנחשב לאחד מהדיג'יים הגדולים והמוערכים בעולם וגולדן באג המשלב במומחיות בין מקצבי דיסקו לטכנו ועוד.
מועדון "דספרדו" החדש יתחיל לפמפם את הביטים הראשונים בצהרי היום, כשיארח את Bowers & Wilkins Soundsystem. איכות הסאונד יוצאת דופן תעניק לאמנים רבים את ההשראה וההנאה לתקלט במקום: דיג'יי דיקסון והופעה חיה של Ame, שניהם מהלייבל הגרמני האיכותי Innervision, ג'ון טאלאבוט מברצלונה שיוביל את תצוגת התכלית של הלייבל הסופר איכותי שלו - Hivern Discs עם סט דיסקו מיוחד ואחריו תקלוטים של דיג'יי ג'וי אורביסון ובן UFO, מייסד הלייבל המפורסם Kompakt - מייקל מאייר ועוד רבים וטובים. החלל הייחודי של המועדון, המורכב מחומרים תעשייתיים אורגניים, יעבור מטמורפוזה כשהלילה ירד, כאשר מערכת של נורות LED צבעוניות תיצור אווירה ייחודית להשלמת חווית ההאזנה והריקוד.
בנוסף, תהיה גם עלייה ניכרת במספר ההופעות החיות, תודות לבמה החדשה של פרימוורה - במת בקרדי, שם יופיעו אמנים המבצעים מוזיקה אלקטרונית מלודית יותר המתקרבת עד לפופ, כמו HVOB, Bicep, הנריק שוורץ, recondite, מוסקומן הנציג הישראלי, ועוד. במהלך ימי פסטיבל פרימוורה תוכלו לרקוד ולשמוע עוד אמנים אלקטרוניים המפוזרים בבמות השונות של הפסטיבל. אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו כרטיסים לפרימוורה עם Livetickets והתחילו לתכנן את החופשה שלכם בברצלונה - זוהי הזדמנות מעולה לראות ולשמוע את כל הלהקות, האמנים והדיג'ייז האהובים עליכם ולשלב כמה ימים נוספים בעיר הנמל המקסימה!