--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

פסטיבל רוק ורכטר

פסטיבל רוק ורכטר
דמיינו שדה ענק בגודלה של תל אביב. כעת דמיינו שהשדה הזה נמצא בבלגיה. עכשיו נסו לדמיין שלוש במות ענק מפוזרות במרחקים שונים, הוסיפו כמויות עצומות של בירה בלגית מקומית ואלפים על גבי אלפים של חובבי מוזיקה בשורטס ומשקפי שמש שקופצים לצלילי מוזיקת רוק משובחת. מזל טוב, הצלחתם לדמיין את פסטיבל המוזיקה הענק ביותר בבלגיה, פסטיבל רוק ורכטר. פסטיבל "רוק ורכטר" הוא פסטיבל רוק שמושך אליו כ-150,000 מבקרים בשנה, אשר מגיעים לצפות בהופעות חיות של להקות הרוק והאלטרנטיב הגדולות והפופולריות ביותר בעולם כיום. השנה יחול הפסטיבל בתאריכים ה-5 עד ה- 8 ביולי בכפר ורכטר הבלגי, הנמצא במרחק שעת נסיעה מאנטוורפן. לאורך השנים צמח המוניטין של הפסטיבל ככזה המציב מדי שנה ליין-אפ מרשים במיוחד, ומסתמן שמסורת זו תמשיך גם השנה.

אליס אין צ'יינס, פרל ג'אם, MGMT והקילרס כבר אישרו את השתתפותם בפסטיבל. מה שבטוח שגם בקיץ 2018 ורכטר הוא הפסטיבל לבלות בו, בין אם אתם חובבי רוק מושבעים או פשוט נהנים ממוזיקה טובה ואיכותית. בשנה שעברה הופיעו בפסטיבל אגדות רוק ענקיות כמו פו פייטרזרדיוהד, ארקייד פייר, קינגס אוף ליאון, לינקין פארק ועוד, וגם השנה צפויה רשימת ההופעות להתארך ולהיות מרשימה מתמיד. מכירת הכרטיסים לורכטר נפתחה, כשרבים מהכרטיסים מכסים גם את מחיר ההסעה משדה התעופה בבריסל. הקמת אוהל עולה בסביבות ה-20 אירו אך תמיד ישנן אופציות שדרוג לאלו מכם שמעדיפים להרגיש נוחות מקסימלית. אזורי הקמפינג של  פסטיבל ורכטר נפתחים בעקרון בשעה 8 בבוקר ביום הראשון של הפסטיבל, אך מאחר ואורחים רבים נוטים להגיע מוקדם ולהקים את אוהליהם ברחובות, ישנם מקרים רבים בהם שערי הפסטיבל נפתחים אף 24 שעות לפני המתוכנן.

עם ארבעה ימים מלאים, שלוש במות, להקות ענק, כוכבים צעירים ורעננים, רוקרים כבדים וקצב מטורף, אין ספק שגם השנה מחויב פסטיבל ורכטר לכל ז'אנר מוזיקלי ולכל חובב מוזיקה באשר הוא. אם תהיתם באיזה פסטיבל אתם מתכוונים לבלות בקיץ הזה, נראה שרוק ורכטר הוא האופציה המבטיחה ביותר. אז למה אתם מחכים? כדי להבטיח את מקומכם על הדשא, מומלץ לרכוש כרטיסים כבר עכשיו! הזמנת כרטיסים לורכטר עכשיו ב- Livetickets!