--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

פסטיבל רוק ורכטר 2017 – עדכונים

פסטיבל רוק ורכטר 2017 – עדכונים
את העבודה שפסטיבל רוק ורכטר הוא אחד הפסטיבלים המוזיקליים החשובים והגדולים ביותר בעולם לא צריך להזכיר לכם. כל חובבי המוזיקה, ובמיוחד אלו המעדיפים את המוזיקה שלהם רועשת, חמה, ומלווה בדיסטרושן, יודעים שכל שנה בתחילת הקיץ, בכפר קטן בשם ורכטר שבבלגיה, פסטיבל רוק מטורף. הפסטיבל הראשון נערך כבר בשנת 1975, ומה שהתחיל בתור אירוע צנוע ומקומי והפך למפלצת ענקית, איך עדיין איכותית ,של רוק'נ'רול, אלטרנטיב, מוזיקה אלקטרונית והרבה שמש ובירה. מה שלא כולם גילו עדיין, זה את הליין אפ המרשים של רוק ורכטר 2017, ואת האמנים האחרונים שאישרו את השתתפותם בפסטיבל - ובשביל זה אנחנו פה! 

אז מה מחכה לכל מי שייכנס בשערי רוק ורכטר 2017? אל השמות הגדולים שהודיעו על השתתפותם באירוע, כמו למשל ארקייד פייר, קינגס אוף לאון, לורד, דה צ'יינסמוקרס, רדיוהד, ג'יימס בלייק, לינקין פארק, סיסטם אוף א דון, בלינק 182, פו פייטרס ועוד רבים, מצטרפים הכוכבים הבאים: בת' דיטו, הפריטנדרס (!), דואה ליפה, פאטימה יאמהה, cigarettes after sex, צ'רלי XCX ועוד - מארגני הפסטיבלים מבטיחים עוד הפתעות של הרגע האחרון, ונותר רק לנחש אילו עוד שמות מעניינים יצטרפו בדקה ה-99. בנוסף לשמות שכולנו מכירים, פסטיבל רוק ורכטר הוא הזדמנות נהדרת להכיר שמות של אמנים מוכרים פחות אך מבטיחים בהחלט, כמו גם את מיטב האמנים הבלגים המקומיים, שישתתפו גם הם וישתלבו היטב במהלך ארבעת ימי הפסטיבל, שתהיו בטוחים שיודעים לתת בראש כמו שאתם אוהבים!

פסטיבל רוק ורכטר 2017 ייערך השנה בין התאריכים 29 ביוני עד ה- 2 ביולי, וצפוי למשוך אליו למעלה מ-150,000 אנשים. מיותר לציין שעם כל הרעש וההמולה, הכרטיסים לפסטיבל הבלתי יאומן הזה הולכים ונחטפים במהירות, ואף צפויים לאזול בקרוב. ובדיוק בשביל זה יש לכם אותנו - אם גם אתם רוצים לשמוע את האמנים האהובים עליכם תחת כיפת השמיים, לישון בקמפינג מפנק ולקום לצלילי המוזיקה שאתם אוהבים, ליהנות ממבחר עצום של להקות, הרכבים, הופעות ורוקרים מכל רחבי העולם, זה האירוע עבורכם! אז למה אתם מחכים? כרטיסים לפסטיבל רוק ורכטר עכשיו ב- Livetickets!