מגן הקהילה 2017: צ׳לסי - ארסנל

הטורניר המותח של הקיץ כבר אוטוטו כאן, וכולנו במתח! מגן הקהילה הוא טורניר המקביל לטורניר הסופר קאפ, בו מתחרות אלופת הליגה האנגלית – פרמייר ליג (השנה – צ'לסי) מול מחזיקת הגביע האנגלי (השנה – ארסנל) על התואר הנחשק. למגן הקהילה יש גם אג'נדה ברורה של גיוס כספים למטרות צדקה. הכספים שמתקבלים ממכירת הכרטיסים וכל מה שמסביב המשחק מתחלקים בין גופים שונים שקשורים לעולם הכדורגל ושאותם בוחרים בכל שנה מחדש, לבין קבוצות הכדורגל שהשתתפו בהגרלת הסיבוב הראשון בגביע האנגלי, הבוחרות לאיזה גוף או צדקה הן תורמות אותו. אז מי תקבל את המגן השנה? רוצים לראות בעצמיכם? הזמנת כרטיסים למגן הקהילה, עכשיו ב- Livetickets!

יום ראשון, 06 אוגוסט 2017 14:00
וומבלי
לונדון, לונדון
הצג במפה
*
תמונת האיצטדיון/אולם הינה להמחשה בלבד
*
תמונת האיצטדיון/אולם הינה להמחשה בלבד
נכון לכרגע סיימנו את מלאי הכרטיסים לאירוע זה, אך במרבית המקרים נוכל להציע כרטיסים נוספים. לשם כך נבקשך למלא את הפרטים הבאים ונציג מטעמנו ייצור עימך קשר בהקדם.
אחריות מלאה לכל הזמנה!!!
אספקת הכרטיסים מובטחת
שירות לקוחות 7 ימים בשבוע
מיקום המושבים מובטח
החזר מלא לארוע שבוטל

חשוב לדעת!

ישיבה בקבוצות – נוכל להבטיח ישיבה בקבוצות של 2 (זוגות) אך במקרים רבים נוכל להתחייב לקבוצות של 3 ומעלה בתיאום מראש עם מחלקת ההזמנות.
מחירי הכרטיסים – לייב טיקטס פועלת בשוק הכרטיסים המשני ולכן הכרטיסים המוצעים באתר הינם מעל מחירם הנקוב ונקבעים בהתאם למחירי הספקים והביקושים לכל אירוע.
תאריכי האירועים – עשויים להשתנות. יש לעקוב אחרי עידכוני תאריכים מעת לעת, במיוחד במשחקי כדורגל באירופה.
הזמנות הינן סופיות – הזמנות אינן ניתנות לביטול. במקרה שלקוח מעונין לבטל כרטיסים שנרכשו, מחלקת הזמנות של לייב טיקטס תציע את כרטיסיו ללקוחות אחרים. זיכוי חלקי יוצע במידה והכרטיסים אכן נמכרו.

100% אחריות מלאה לכל הזמנה!!!