--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

גמר הגביע האנגלי 2018: מנצ'סטר יונייטד - צ'לסי

הקרב על הגביע האנגלי בעיצומו כשהגמר הגדול כבר מעבר לדלת – והשנה הוא ייערך ביום שבת, ה- 19 במאי, באצטדיון וומבלי בלונדון. מדובר על מפעל הכדורגל החשוב והוותיק באירופה, הנערך באופן רצוף החל משנת 1871(!) ונתן הזדמנות שווה לכל קבוצות הכדורגל האנגליות, ולא רק לאלו שמשחקות בליגה האנגלית (פרמייר ליג). מחזיקת התואר הנוכחית היא ארסנל, ועיני כל העולם נשואות לראות מי תחליף אותה העונה. רוצים להיות שם כשזה קורה? כרטיסים לגמר הגביע האנגלי 2018, עכשיו ב- Livetickets!

יום שבת, 19 מאי 2018 17:15
וומבלי
לונדון, לונדון
הצג במפה
*
תמונת האיצטדיון/אולם הינה להמחשה בלבד
*
תמונת האיצטדיון/אולם הינה להמחשה בלבד
נכון לכרגע סיימנו את מלאי הכרטיסים לאירוע זה, אך במרבית המקרים נוכל להציע כרטיסים נוספים. לשם כך נבקשך למלא את הפרטים הבאים ונציג מטעמנו ייצור עימך קשר בהקדם.
אחריות מלאה לכל הזמנה!!!
אספקת הכרטיסים מובטחת
שירות לקוחות 7 ימים בשבוע
מיקום המושבים מובטח
החזר מלא לארוע שבוטל

חשוב לדעת!

ישיבה בקבוצות – נוכל להבטיח ישיבה בקבוצות של 2 (זוגות) אך במקרים רבים נוכל להתחייב לקבוצות של 3 ומעלה בתיאום מראש עם מחלקת ההזמנות.
מחירי הכרטיסים – לייב טיקטס פועלת בשוק הכרטיסים המשני ולכן הכרטיסים המוצעים באתר הינם מעל מחירם הנקוב ונקבעים בהתאם למחירי הספקים והביקושים לכל אירוע.
תאריכי האירועים – עשויים להשתנות. יש לעקוב אחרי עידכוני תאריכים מעת לעת, במיוחד במשחקי כדורגל באירופה.
הזמנות הינן סופיות – הזמנות אינן ניתנות לביטול. במקרה שלקוח מעונין לבטל כרטיסים שנרכשו, מחלקת הזמנות של לייב טיקטס תציע את כרטיסיו ללקוחות אחרים. זיכוי חלקי יוצע במידה והכרטיסים אכן נמכרו.

100% אחריות מלאה לכל הזמנה!!!