--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

מגן הקהילה 2019: מנצ'סטר סיטי - ליברפול

טורניר מגן הקהילה שייערך באצטדיון וומבלי ביום ראשון ה- 4 באוגוסט, יפגיש את ליברפול עם מנצ'סטר סיטי. זו תהיה הפעם הראשונה בה ישתתפו האדומים בתחרות מאז 2006. בטורניר מגן הקהילה משחקות בדרך כלל חלק מקבוצות הכדורגל הגדולות ביותר באנגליה, והוא מעניק לאוהדים הזדמנות לקבל הצצה ראשונה על הקבוצות האהובות עליהן, לקראת תחילת עונת 2019/2020 של הליגה האנגלית. רוצים להיות שם גם? כרטיסים למגן הקהילה, עכשיו באתר.

יום ראשון, 04 אוגוסט 2019 15:00
וומבלי
לונדון, לונדון
הצג במפה
*
תמונת האיצטדיון/אולם הינה להמחשה בלבד
*
תמונת האיצטדיון/אולם הינה להמחשה בלבד
נכון לכרגע סיימנו את מלאי הכרטיסים לאירוע זה, אך במרבית המקרים נוכל להציע כרטיסים נוספים. לשם כך נבקשך למלא את הפרטים הבאים ונציג מטעמנו ייצור עימך קשר בהקדם.
אחריות מלאה לכל הזמנה!!!
אספקת הכרטיסים מובטחת
שירות לקוחות 7 ימים בשבוע
מיקום המושבים מובטח
החזר מלא לארוע שבוטל

חשוב לדעת!

ישיבה בקבוצות – נוכל להבטיח ישיבה בקבוצות של 2 (זוגות) אך במקרים רבים נוכל להתחייב לקבוצות של 3 ומעלה בתיאום מראש עם מחלקת ההזמנות.
מחירי הכרטיסים – לייב טיקטס פועלת בשוק הכרטיסים המשני ולכן הכרטיסים המוצעים באתר הינם מעל מחירם הנקוב ונקבעים בהתאם למחירי הספקים והביקושים לכל אירוע.
תאריכי האירועים – עשויים להשתנות. יש לעקוב אחרי עידכוני תאריכים מעת לעת, במיוחד במשחקי כדורגל באירופה.
הזמנות הינן סופיות – הזמנות אינן ניתנות לביטול. במקרה שלקוח מעונין לבטל כרטיסים שנרכשו, מחלקת הזמנות של לייב טיקטס תציע את כרטיסיו ללקוחות אחרים. זיכוי חלקי יוצע במידה והכרטיסים אכן נמכרו.

100% אחריות מלאה לכל הזמנה!!!