--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

בר מצווה כדורגל

בר מצווה כדורגל
בשעה טובה הרגע המשמח הגיע והילד הגיע למצוות - מזל טוב! אחרי העלייה לתורה, מסיבת הכיתה והאירוע המשפחתי שהפקתם, מגיע זמנה של המתנה. בשנים האחרונות הפכו אירועי בר המצווה לעניין רציני שיש לתת לו חשיבות ומחשבה רבה - בכל זאת מדובר ברגע מרגש, גם בחייו של הילד וגם בחייהם של ההורים, ואיזו מתנה טובה ביותר אפשר להעניק לנער המתבגר - מאשר טיול בר מצווה כדורגל?! בשנים האחרונות חלה עלייה חדה בביקוש לטיולי בר מצווה המשלבים ביניהם טיולים קלאסיים לאחת מבירות אירופה, עם כרטיסים למשחקי הכדורגל הנחשקים ביותר.

הילד מעריץ את מסי וחולם להיות רונאלדו כשיהיה גדול? למה שלא תפנקו אותו עם חבילת ספורט לברצלונה? תוכלו לבקר באצטדיון קאמפ נואו, הבית של "בארסה" הנחשב לאצטדיון הכדורגל הגדול ביותר באירופה ואנחנו נסדר לכם, מלבד כרטיסי טיסה ומלון, גם כרטיס למשחק של ברצלונה, או לאחד ממשחקי הכדורגל האדירים שנערכים שם! אחרי (או לפני) המשחק, תוכלו גם לסייר במוזיאון קאמפ נואו ולהתפעל מההיסטוריה המרשימה של המועדון ושל שחקניו. הילד מעריץ כדורגל אנגלי בכלל ואת הארי קיין בפרט? למה שלא תיקחו אותו לחבילת ספורט בלונדון, שם תוכלו לראות יחדיו את קיין במדי התרנגולים באצטדיון וייט הארט ליון, כמו גם לתפוס את צ'לסי לייב בסטמפורד ברידג', ובין פיש לצ'יפס להספיק לבקר גם ארסנל באצטדיון האמירויות? ואם בר המצווה נופל בחורף הקרוב, אנחנו יכולים לדאוג לכך שהילד לא יפסיק להתרגש משלל האפשרויות והמשחקים שהוא יכול לבחור: ארסנל – קריסטל פאלאס, צ'לסי – סטוק, טוטנהאם – צ'לסי ועוד! 


הילד הרפתקן ורוצה לטוס ליעד אחר כדי לעודד את קבוצת הכדורגל האזוטרית שאותה הוא מעריץ? אין בעיה, אנחנו כאן בשביל לארגן לו חגיגת בר מצווה כדורגל חד פעמית! באתר Livetickets תוכלו למצוא כרטיסים לכל משחק כדורגל, בכל יעד בעולם, במחירים טובים ועם אחריות של 100% הצלחה באספקת הכרטיסים למשחק או לחבילת הספורט שאותה הזמנתם! מזל טוב!