--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

חבילות לברצלונה

חבילות לברצלונה
ברצלונה היא אחת הערים המקסימות והמזמינות ביותר באירופה - תושביה מסבירי פנים ולבביים, מזג האוויר נעים לאורך מרבית ימות השנה, שווקיה צבעוניים ומציעים פירות, ירקות, בשרים וגבינות מעולים, ברחובותיה שזורים אתרי תיירות עתיקים וגם מודרניים, במרחק הליכה מהמרכז אפשר להגיע לחוף הים והכי חשוב - במרכזה ניצב לו בגאון הקאמפ נואו - אצטדיון הכדורגל של ברצלונה, המהווה את בסיס האם של הקבוצה, ומארח את משחקי הכדורגל הגדולים והחשובים באירופה. על קבוצת ברצלונה נכתבו כבר אין סוף מילים וסופרלטיבים, והיא נחשבת כבר שנים רבות לאחת הקבוצות המובילות והאהובות של הליגה הספרדית (לה ליגה), המתחרה ומנצחת ענקיות כדורגל כמו ריאל מדריד היריבה מהבית, וגם קבוצות אירופאיות אחרות כמו ארסנל, צ'לסי, לאציו ועוד רבות וטובות.

מה הפלא, אם כך, שעשרות ישראלים חובבי כדורגל מוצאים את עצמם שוב ושוב על טיסה לברצלונה, בדרך לחופשה שבה יוכלו לשלב את כל מה שיש לעיר להציע עם משחק כדורגל איכותי וחוויתי? איך אפשר לסרב לביקור ברובע הגותי ובכנסיית "לה סגדרה פמיליה", כשלאחר מכן טועמים דבר מאכל בשוק לה בוקריה ושותים קנקן סנגריה באחד מבתי הקפה, ואחרי שנחים קצת, מסיימים את היום במשחק כדורגל משלהב, בלוויית אינספור מעריצים שורקים, שרים ומעודדים? כיום, ניתן לתפור חבילות לברצלונה לכל איש ואישה, בהתאם לרצונם, לתקציבם ולמטרתם. כך, שגם אם תרצו לטוס עם בני משפחה או חברים שאינם חובבי ספורט, תהיו בטוחים כי כולם ימצאו את מבוקשם ויוכלו ליהנות מחופשה מטריפה בברצלונה.

אנו בלייבטיקטס מתאימים חבילות לברצלונה לכל סוג, טעם ותקציב: קודם כל נבחר את משחק הכדורגל המבוקש: חבילה לברצלונה - אספינול? או אולי תרצו דווקא לראות את ברצלונה - ולנסיה? לאחר בחירת המשחק, נתאים את סוג המלון, המחלקה בטיסה, מספר הימים בהם תשהו בברצלונה, סוג הכרטיס, סוגי הארוחות וכו' - עד שתהיו מרוצים לגמרי ותוכלו להיות שקטים ובטוחים כי החופשה בברצלונה תכלול בדיוק את כל מה שאתם אוהבים. אז למה אתם מחכים? הזמנת חבילות לברצלונה עכשיו במחירים מעולים באתר Livetickets!