--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

יורו 2020 – עוד שנה וזה קורה!

יורו 2020 – עוד שנה וזה קורה!
בקיץ הבא, לונדון תהיה אחת מ- 12 הערים המארחות את אליפויות אירופה של אופ"א - יורו 2020. לונדון תארח שבעה משחקים באצטדיון וומבלי, כולל את חצי גמר יורו 2020 ואת הגמר הגדול עצמו. הטורניר ייערך בין ה-12 ביוני ל -12 ביולי 2020, כאשר המשחק הראשון בלונדון ייערך ב -14 ביוני. יורו 2020 יסמל, בין היתר, גם את היחסים הטובים בין לונדון לאירופה, והוא מעניק לתושבי העיר הזדמנות נהדרת לבוא ולחגוג את האירוע המרגש הזה. הלונדונים יוכלו להיות חלק מהחגיגות באמצעות פרויקטים תרבותיים, אירועי קהילה וסיור גביע אופ"א של יורו 2020. אז מה התחדש מאז היורו הקודם?
  
יורו 2020 יהיה שונה ממהדורות העבר. שלא כמו בטורנירים קודמים אחרים, לפיהם הייתה רק ארץ מארחת אחת או שתיים לכל היותר, בשנה הבאה יהיו בסך הכל 12 ארצות שיארחו את המשחקים. ורק כדי להיזכר - את יורו 2012 אירחו אוקראינה ופולין ואת יורו 2016 אירחה צרפת. לעומת זאת, הטורניר הקרוב יתקיים ברחבי לונדון, גלזגו, רומא, סנט פטרסבורג, בודפשט, מינכן, בוקרשט, דבלין, באקו, בילבאו, אמסטרדם וקופנהגן. שלא כמו בעבר, שהמדינה המארחת הייתה זכאית להעפיל באופן אוטומטי לתחרות היורו, בשנה הבאה כל המדינות יהיו צריכות להילחם על מקומן בטורניר. כל מדינה מארחת זכאית תשחק מינימום שני משחקים בבית. משחק הפתיחה ישוחק ב"סטאדיו אולימפיקו" ברומא.
  
מוקדמות יורו 2020 - איך זה עובד?
55 המדינות המתחרות הועברו ל -10 קבוצות של שלבי המוקדמות, המורכבים מחמש ושש נבחרות. כל נבחרת תשחק משחקי בית ומשחקי חוץ מול נבחרות אחרות בקבוצה שלה. שתי הנבחרות המובילות בקבוצת המוקדמות יהפכו באופן אוטומטי לעשרים הראשונות, ויעפילו לטורניר יורו 2020. משחקי המוקדמות החלו כבר בסוף מרץ, והם יסתיימו בין ה- 17-19 בנובמבר 2019.

ומה קשורה ליגת האומות לכל זה?
ליגת האומות שנערכה ב- 2018, פיצלה את 55 מדינות אופ"א לארבע רמות; מ - A עד D. ארבע המנצחות של כל דרג הבטיחו את מקומן בפלייאוף של יורו 2020, במידה ולא הצליחו להעפיל במוקדמות. אם אחת מהקבוצות הללו כן תצליח להעפיל במשחקי המוקדמות ה"רגילים", אז תתפוס את מקומה הקבוצה עם המאזן הטוב ביותר אחריה בליגת האומות. כל ליגה תכלול שני חצאי גמר, וגמר אחד סופי, ומי שתזכה בו, תעפיל באופן אוטומטי ליורו 2020. אז המוקדמות כבר התחילו, הפלייאוף יתקיים ב - 22 בנובמבר 19, ואז נאלץ לחכות עד יוני. חייבים להיות שם? אל תמתינו עם הכרטיסים עד יוני - הם הולכים ונגמרים ומחירם עולה, ככל שמתקרבים לתאריך! הזמינו עכשיו כרטיסים ליורו 2020, כאן באתר לייבטיקטס.