--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

פסטיבל אוזורה

פסטיבל אוזורה
בתקופה בה חלה התעוררות עצומה והכרה בעובדה כי אין צורך להיכנע למוסכמות, חופש קיים בהישג יד עבור כולנו, כולנו מסוגלים לעורר את השינוי במציאות ולהפוך את האפשרויות הקיימות עבורנו לחסרות גבול. פסטיבלים ברחבי העולם קוראים למשתתפים להתעורר, להתאחד ולהגיע עם ראש פתוח לחוויות חדשות, מיוחדות ולחוות רגעים חסרי מעצורים. פסטיבל אוזורה הוא ישות מתעצמת ודרך חשיבה אלטרנטיבית - הצצה אל מה שניתן להשיג כקולקטיב רוחני. במשך שבוע נאספים יחדיו מבקרי הפסטיבל באזור אחוזת אוזורה, הנמצאת ליד הכפר דאדפושטזה שבהונגריה. 
הפסטיבל הפך לאחת ההתאגדויות הגדולות ביותר בעולם. בשנת 1999 יכלו המבקרים לצפות בליקוי חמה הניתן לצפייה מאוזורה, הונגריה, מה שהיווה תפאורה מושלמת לחגיגת אוויר-פתוח אשר אליה הגיעו בזמנו 20,000 אנשים. כחמש שנים לאחר מכן, קם לתחייה הפסטיבל ועד 2010 הפך לפסטיבל הפסיכדלי והשבטי המשפיע ביותר בעולם. 2017 מבטיחה להיות שנה חזקה ומוצלחת מבחינה מוזיקלית, כשבפסטיבל צפויים להתארח מיטב היוצרים, הדי-ג'ייז והמפיקים מעולם המוזיקה הפסיכדלית, שיעלו לבמה וירקידו אלפי מבקרים לצלילי מוזיקה איכותית, מקורית ורוחנית. כל חובב טראנס ומוזיקה פסיכדלית יספר לכם שפסטיבל אוזורה הוא הגביע הקדוש של הפסטיבלים הפסיכדליים ומקום המפגש העיקרי לגורואים של ניו-אייג' מהעולם כולו, שנאספים למען המוזיקה והרוחניות. העובדה שהוא מתקיים באזור אקזוטי וזול בהונגריה, רק מוסיפה להנאה ממנו. מכירות הכרטיסים המוקדמות נפתחות בקרוב, ויהיו זמינות עד אמצע יולי, אך המחירים משתנים ומתייקרים ככל שהפסטיבל מתקרב.
הקאמפינג בפסטיבל הוא חינמי לחלוטין, אך כמובן שעליכם לדאוג לסידורי הלינה (אוהל, שמיכות וכו'), בעצמכם. תוכלו לרכוש אוהל בבודפשט ולהביא אותו איתכם לפסטיבל, או לרכוש אחד דרך אתרים שונים המאפשרים לכם למכור אותו בתום הפסטיבל. משמעות הקמפינג בפסטיבל היא שתוכלו לחוות את החוויה הקהילתית והאמיתית ביותר, ומכיוון שהפסטיבל שופע בדוכני אוכל, צרכניות ותחנות שתייה, לא תיאלצו להיסחב עם יותר מדי ציוד. פסטיבל אוזורה הוא כאמור, חוויה אורגנית, משחררת וייחודית - לכן השאירו מאחור את הצרות והדאגות והגיעו להתאחד עם הטבע, המוזיקה והרוח הפועמת של הפסטיבל. כרטיס הטיסה, כרטיס הכניסה, מחיר ההסעה והקמפינג יסתכמו במחיר סביר וזול יחסית, והחוויה כולה תהיה יקרה מפז. אז למה אתם מחכים? כרטיסים לאוזורה עכשיו ב- Livetickets!