--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

פסטיבל אוזורה 2019

פסטיבל אוזורה 2019
פסטיבל אוזורה הוא גאת'רינג של אוהבי טראנס פסיכדלי ואמנות, באחד המקומות היפים ביותר בהונגריה, ליד העיר פושטה, כ-140 ק"מ מבודפשט. פסטיבל אוזורה הוא הגביע הקדוש של כל פסטיבלי הפסיי-טראנס, נקודת המפגש של גורואי העידן החדש מרחבי העולם, המתאחדים למען המוזיקה והרוח. מקורו של פסטיבל אוזורה היה במהלך ליקוי החמה שהתרחש ב- 11 באוגוסט 1999, אז נערך פסטיבל בשם Solipse שם התרחש הרגע הקסום בו הירח חסם את השמש לכמה דקות. במהלך הפסטיבל נפגשים למעלה מ- 20,000 אנשים כדי לחגוג את הליקוי האמור לעיל, עם מוסיקה טובה וקהל טוב. זו הסיבה שבגללה הפסטיבל מתקיים בתחילת אוגוסט. חמש שנים מאוחר יותר, בשנת 2004 ההפנינג חזר לחיים שוב, תחת השם "Sonar Plexus". החל משנת 2005 הפסטיבל התחיל לצמוח ולהיות מוכר בשם "אוזורה" ועד שנת 2010 הוא כבר הפך לאחד מאירועי הטרייבל גאת'רינג הפסיכדליים המשפיעים ביותר בעולם.
 
פסטיבל אוזורה 2019 הוא כבר אירוע טראנס מכונן, בו מופיעים ומנגנים השמות הגדולים ביותר בעולם הטראנס, וביניהם אייס ונטורה, אסטרל פרוג'קשן, קפטן הוק, ברקודה, אסטריקס, אטמוס, רג'ה רם, ועוד רבים וטובים. הפסטיבל מתקיים באחוזה ענקית עם נופים המשתנים ממדבר חול ליער עבות. הלינה היא במקום עצמו, בקמפינג - והקמפינג בפסטיבל אוזורה הוא לגמרי בחינם (כלול בכרטיס הפסטיבל שלכם), אז כל מה שאתם צריכים זה ציוד מחנאות בסיסי, כמו אוהל, מחצלת קמפינג ופנס ראש (כל כך שימושי בלילה). אה וכמובן - חומר דוחה יתושים. הפסטיבל יספק לכם שפע של אפשרויות לאוכל ולשתיה.
 
ומה עם כרטיסים?
פסטיבל אוזורה יערך השנה בין התאריכים 29 ביולי - 4 באוגוסט, וכמו בכל פסטיבל מצליח, גם כאן הכרטיסים הולכים ואוזלים במהירות, כבר עכשיו. לכן, מומלץ לרכוש אותם בהקדם האפשרי - ובדיוק בשביל זה אנחנו פה - באתר לייבטיקטס תוכלו למצוא כרטיסים לאוזורה במחירים מעולים, שיבטיחו את מקומכם באחד הפסטיבלים החמים ביותר היום לכל חובבי הז'אנר - בהחלט חוויה שאתם לא רוצים לפספס! מוזיקה היא השפה היחידה שכל העולם מבין, ואף על פי שאנשים מסוימים מבינים את הדיאלקטים של זה יותר מאחרים. עונת הפסטיבל פורשת את כנפי הקיץ שלה, והספירה לאחור הופכת ליותר ויותר מרגשת. אז התכוננו לחוות ולשתף כמה רגעים מדהימים עם חברים ותיקים, וגם חדשים, במפגשים הקרובים.