--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

חבילות כדורגל לאנגליה

חבילות כדורגל לאנגליה
אנגליה היא, ככל הנראה, מעצמת הספורט הגדולה ביותר באירופה - מדינה שהביאה לעולם את שחקני הכדורגל הטובים ביותר המשחקים בקבוצות שכבר מזמן הפכו לאגדה, כמו צ'לסי, מנצ'סטר יונייטד, ליברפול, ארסנל ועוד. לא סתם אומרים שיש הרבה ליגות כדורגל, אבל פרמייר ליג יש רק אחת! לכל קבוצה בליגה האנגלית יש את הכינוי שלה, השיר שלה ואת צבא האוהדים שלה, אוהדים שילכו עד קצה העולם בכדי לעודד, להריע ולתמוך בה. ישראלים רבים מצהירים על עצמם כעל אוהדים מושבעים של אחת, או מספר, מהקבוצות המשחקות בליגה האנגלית. בדיוק בשבילם, אנו בלייבטיקטס מציעים חבילות כדורגל לאנגליה, בהן אנחנו נדאג לכרטיסי טיסה, לכרטיסים לאחד ממשחקי הליגה האנגלית (או למספר כרטיסים, תלוי בכם!), למלון, להעברות וכו', כך שאתם תהיו פנויים ותצטרכו לדאוג למצב רוח טוב בלבד, ולרוח ספורטיבית במיוחד.
חבילות כדורגל לאנגליה מאפשרות לכם, בנוסף לבילוי ספורטיבי אדיר ובלתי נשכח, גם לתייר ביעדי כדורגל חלומיים ברחבי אנגליה, כדוגמת מנצ'סטר, ליברפול, לונדון כמובן ועוד. בביקורים אלו תוכלו לבקר באצטדיוני כדורגל מיתולוגיים כמו אנפילד, אולד טראפורד, אצטדיון האמירויות, סטמפורד ברידג' ועוד, ולשיר בגרון ניחר לצד 50000 אוהדים אנגלים משולהבים, לרכוש מזכרות של הקבוצות האהובות עליכם, לשתות בירה בפאב אנגלי אמיתי, וכמובן שגם לחרוש את אנגליה ואת אתריה התיירותיים שאינם קשורים לכדורגל, אך מהווים חלק בלתי נפרד מחופשה באנגליה.
חבילות כדורגל אנגליה
חבילות כדורגל לאנגליה הן גם רעיון נהדר למתנה מקורית - הבן חוגג בר מצווה ומעריץ את ארסנל? למה שלא תיקחו אותו למסע בר מצווה כדורגל? לחבר הכי טוב יש יום הולדת עגול ואתם שוברים את הראש איך להפתיע אותו? חבילות כדורגל לאנגליה יכולות להיות הפתרון המושלם - פינוק אמיתי בו תזכו לראות את כוכבי הכדורגל האהובים עליכם בלייב, על הדשא האנגלי! כל מה שנותר לכם לעשות כעת זה רק לבחור את המשחק בו הייתם רוצים לצפות, ולתת לנו לתכנן סביבו את החבילה עצמה. הזמנת חבילות כדורגל לאנגליה - עכשיו באתר Livetickets!