--
לייב טיקטס משווקים כרטיסים בשוק המשני לאירועי תרבות וספורט בעולם ומחירם עשוי להיות גבוה או נמוך מהמחיר הרשמי
--

חבילות ספורט בחו"ל - מתנה מקורית לבר מצווה

חבילות ספורט בחו"ל - מתנה מקורית לבר מצווה
מה ניתן להביא כמתנה לילד שבקרוב יהפוך לגבר ויחגוג בר מצווה? אחד הרעיונות המקוריים ביותר ובוודאות שאחת מהמתנות שהוא לעולם לא ישכח הן חבילות ספורט בחו"ל. ומה זה בדיוק אומר? חבילות ספורט בחו"ל הן חבילות הכוללות כרטיסי טיסה ליעד הנחשק, מלונות, העברות, וכמובן - כרטיסי כניסה לאחד מהמשחקים (או לכמה) הנערכים ביעד המבוקש. בין אם מדובר על חבילות למשחקים בליגה האנגלית שלרוב יעברו דרך לונדון או מנצ'סטר, חבילות למשחקים בברצלונה או בכל עיר אחרת בספרד ולמעשה לכל יעד בו נער הבר מצווה שלכם מתעניין, בר מצווה כדורגל הוא רעיון נהדר למתנה שלא תשאיר את הטינאייג'ר שלכם אדיש. 
 
היתרון בלהזמין חבילות ספורט בחו"ל, בדומה להזמנת טיול מאורגן בחו"ל, הוא בכך שמהרגע שהחלטתם מה יעשה את הילד הכי מאושר, אתם יכולים להפסיק לחשוב ולדאוג - יש מישהו אמין ואחראי שמארגן עבורכם את כל מה שצריך. לא עוד כאבי ראש מיותרים שבסופם תגלו שהמלון רחוק מהאצטדיון, שהכרטיסים לא תואמים את התאריך או המשחק המבוקש, שהחדר שבחדר שהזמנתם במלון אין משחקי מחשב לילד, או כל דבר אחר שיכול להשתבש. בזמנים לחוצים כמו חגיגות בר המצווה, תראו כמה זה מרגיע שיש מישהו שדואג לדברים הללו ונותן לכם את הזמן להתעסק בדברים החשובים באמת.
 
בנוסף לכל הסיבות הללו, חבילות ספורט בחו"ל הן גם זמן מצוין לקצת זמן איכות עם הילד הפרטי שלכם, במיוחד אם אתם אוהדים את אותן קבוצות. בין משחק למשחק תוכלו לאכול פיש אנד צ'יפס בלונדון, ללכת לים בברצלונה, לבלות במוזיאונים במדריד, לעשות שופינג ברומא או כל דבר אחר שתרצו לעשות עם הילד שלכם, והכל באווירת חופשה משפחתית ונעימה. כמובן שאפשר לקחת את כל המשפחה ולעשות מזה ממש "טיול בר מצווה" ואם ישנם חברי משפחה שפחות מתעניינים בכדורגל, אפשר לבלות יחדיו כל היום ובזמן המשחקים, להתפצל. יש לנו גם כרטיסים למחזות זמר, הופעות ועוד! המשפחה שלכם תזכור את החוויות עוד זמן רב לאחר החזרה לשגרה. רוצים לשמוע עוד על חבילות ספורט בחו"ל ולהתחיל לקבל מושג על מה שאתם הולכים לקנות עבור הבן שלכם? צרו קשר עוד היום עם Livetickets!